Elektryczne grzejniki łazienkowe, suszarki na ręczniki

Grzejnik łazienkowy jest grzejnikiem elektrycznym.
Biorąc pod uwagę wszystkie istotne przepisy dotyczące ochrony handlu elektrycznego, ten wariant ogrzewania pomieszczeń może być używany niemal wszędzie.
Ponieważ żaden system rur nie jest wymagany do elektrycznego sterowania grzejnikami łazienkowymi, lokalizacja jest dowolnie wybierana. Grzejnik wypełniony jest czynnikiem grzewczym, wyposażony w  grzałkę elektryczną - gotowy do  zamontowania na ścianie zgodnie z instrukcją montażu.

Nasze elektryczne grzejniki na ręczniki mogą być wyposażone w cztery różne grzałki elektryczne:
1. typ "KTX-1"
 
grzałka elektryczna KTX-1
KTX 1 posiada 2-stopniową regulację mocy grzewczej. Posiada duże i łatwe w obsłudze przyciski, aby jego stosowanie było jeszcze łatwiejsze. Urządzenie ma ochronę ANTIFREEZE, która zabezpiecza przed spadkiem temperatury grzejnika poniżej 5-7°C.
Funkcjonalność
Grzałka posiada dwie nastawy: 50% oraz 100% mocy nominalnej. Zaprojektowana została w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączenie elementu grzejnego i sterownika
Systemy inteligentnych budynków
W przypadku zaniku zasilania grzałka zapamiętuje nastawę (zadane ustawienie), umożliwiając współpracę z zewnętrznymi timerami oraz systemami inteligentnych budynków.
Bezpieczeństwo
Grzałka wyposażona jest w ochronę przeciwzamarzaniową (ANTIFREEZE). Posiada również podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury grzejnika. Sygnalizuje ponadto stany alarmowe

2. typ "KTX-2"
 
grzałka elektryczna KTX-2

KTX 2 to nowoczesna, funkcjonalna grzałka, która jest wyposażona w 5-stopniową regulację temperatury czynnika grzewczego w zakresie 30÷60°C. Dzięki 2-godzinnemu timerowi nie musimy pamiętać o jej wyłączeniu co przydaje się podczas suszenia ubrań. Warto zwrócić także uwagę na funkcję ANTIFREEZE, która zabezpiecza przed zamarznięciem czynnika grzewczego w grzejniku.
Funkcjonalność
Grzałka oferuje pięć ustawień temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C. Elektroniczny czujnik w grzałce pozwala na ich precyzyjne utrzymanie. Urządzenie prezentuje aktualnie nastawiony poziom temperatury. Grzałka zaprojektowana w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączanie elementu grzejnego i sterownika.
Timer
Funkcja Timera 2h utrzymuje urządzenie przez okres dwóch godzin w aktualnym stanie, po czym zmienia jego status na przeciwny. Użycie tej funkcji przy włączonej grzałce oznacza grzanie przez kolejne dwie godziny, a następne jej wyłączenie. W przypadku aktywowania funkcji przy wyłączonej grzałce, spowoduje to jej włączenie się po upływie dwóch godzin.
Systemy inteligentnych budynków
W przypadku zaniku zasilania grzałka zapamiętuje nastawę (zadane ustawienie), umożliwiając współpracę z zewnętrznymi timerami oraz systemami inteligentnych budynków. 

3. typ "KTX-3"
grzałka elektryczna KTX-3
Inteligentne zarządzanie czasem i temperaturą grzania
KTX 3 — doskonale funkcjonalna grzałka wyposażona w timer umożliwiający zaprogramowanie stref czasu grzania w ciągu doby. Estetyką nawiązuje do najnowszych trendów wzorniczych, przemyślana konstrukcja czyni ją zaś wyjątkowo wygodną w obsłudze. KTX 3 posiada także wielostopniową regulację temperatury czynnika grzewczego oraz funkcję ANTIFREEZE, która zabezpiecza przed jego zamarznięciem.
 
Funkcjonalność
Grzałka posiada możliwość precyzyjnej regulacji temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C z krokiem co 1°C. Urządzenie prezentuje aktualnie nastawiony poziom temperatury oraz sygnalizuje stan grzania i spoczynku. Interfejs grzałki umożliwia jej łatwe programowanie i obsługę. Grzałka zaprojektowana została w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączanie elementu grzejnego i sterownika.

Timer Dobowy
24-godzinny TIMER umożliwia zaprogramowanie do czterech przedziałów czasowych, w których grzałka utrzyma określoną temperaturę lub pozostanie wyłączona.

Funkcja suszenia
Funkcja z regulacją temperatury i czasu suszenia, po którym grzałka powróci do poprzedniego stanu.

Systemy inteligentnych budynków
Zapamiętanie nastawy przy zaniku zasilania umożliwia współpracę z zewnętrznymi timerami lub systemami inteligentnych budynków.

Bezpieczeństwo
Grzałka wyposażona jest w ochronę przeciwzamarzaniową (ANTIFREEZE) oraz podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury grzejnika. Sygnalizuje stany alarmowe. Posiada ponadto aktywną ochronę w przypadku pracy w suchym grzejniku.


4. typ "KTX-4"
 
 
 
grzałka elektryczna KTX-4
KTX 4 wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wzornictwem czy rozbudowanymi, w porównaniu do swoich poprzedników, funkcjami użytkowymi. Istotnym jej wyróżnikiem są opcje sprzyjające świadomemu zarządzaniu energią. Dlaczego warto ją mieć? Zawiera m.in.: moduł podczerwieni IR - do komunikacji z naściennym, zdalnym programatorem, funkcję Timer - z programowaniem czasu grzania (1-4 godzin), licznik czasu pracy - ułatwiający kontrolę ilości zużytej energii, 5- stopniową regulację temperatury grzejnika.

Funkcjonalność
Grzałka oferuje pięć ustawień temperatury grzejnika w zakresie od 30°C do 60°C. Elektroniczny czujnik pozwala na ich precyzyjne utrzymanie. Urządzenie prezentuje aktualnie nastawiony poziom temperatury oraz sygnalizuje stan grzania i spoczynku. Grzałka została zaprojektowana w Systemie Terma-Split, umożliwiającym rozłączanie elementu grzejnego i sterownika. KTX4 posiada ponadto licznik rzeczywistego czasu grzania, który pozwala lepiej kontrolować ilość zużytej energii.

Timer
Rozszerzona funkcja Timera automatycznie wyłącza grzałkę po 1, 2, 3 lub 4 godzinach.

Zdalne sterowanie
Grzałka posiada możliwość bezprzewodowej komunikacji IR z zewnętrznym programatorem naściennym, który wzbogaca grzałkę o dodatkowe funkcje. 

Bezpieczeństwo
Grzałka wyposażona jest w ochronę przeciwzamarzaniową (ANTIFREEZE). Posiada także podwójne zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem temperatury grzejnika. Sygnalizuje ponadto stany alarmowe.

Systemy inteligentnych budynków
W przypadku zaniku zasilania grzałka zapamiętuje nastawę (zadane ustawienie), umożliwiając współpracę z zewnętrznymi timerami oraz systemami inteligentnych budynków.

 5. Grzałka SIM

 

FUNKCJONALNOŚĆ
Najprostsza grzałka bez regulacji temperatury, z zabezpieczeniem przed zbyt dużym rozgrzaniem w sytuacjach nietypowych. Urządzenie posiada bimetaliczny ogranicznik temperatury. Grzałka dostępna w zakresie do 1500 W.

SYSTEMY INTELIGENTNYCH BUDYNKÓW
Urządzenie może współpracować z zewnętrznymi timerami oraz systemami inteligentnych budynków.

BEZPIECZEŃSTWO
Grzałka posiada wyjątkowo wysoki stopień ochrony przed wilgocią oraz bezpiecznik termiczny na wypadek uruchomienia w suchym grzejniku.

DESIGN
Obudowa ze stali nierdzewnej. Grzałka nie posiada włącznika na obudowie, jednak dostępna jest wersja urządzenia z włącznikiem umieszczonym na wtyczce.

KOLOR
Dostępny kolor: stal nierdzewna.

FUNKCJE GRZAŁKI

 • Bezobsługowa
 • Ogranicznik maks. temperatury grzejnika 65ºC
 • Zabezpieczenie termiczne na wypadek włączenia grzałki w suchym grzejniku
 • Symetryczna obudowa do montażu po prawej lub lewej stronie
 • obudowa ze stali nierdzewnej
 • Kolorystyka grzałki – INOX, z białym przewodem zasilającym
 • Umożliwia współpracę z zewnętrznymi timerami lub systemami inteligentnych budynków

PROGRAMATOR NAŚCIENNY 

PROGRAMATOR NAŚCIENNY

Funkcjonalność
Programator umożliwia regulację temperatury pomieszczenia w zakresie od 10°C do 30°C z krokiem 0,5°C. Urządzenie prezentuje bieżącą oraz nastawioną temperaturę, a także aktualny czas. Programator umożliwia ustawienie dwóch temperatur: ekonomicznej i komfortowej, kontrolując je w dwóch trybach: manualnym i automatycznym. Urządzenie posiada możliwość kalibracji elektronicznego czujnika temperatury, jeżeli na wyświetlaczu jest ona inna niż w pomieszczeniu. Programator może być zamontowany na ścianie lub funkcjonować jako urządzenie przenośne.

Timer i Suszarka
Funkcja Timera tygodniowego umożliwia zaprogramowanie urządzenia na działanie w określonych trybach przez cały tydzień. Do dyspozycji jest również funkcja suszarki, umożliwiająca pracę urządzenia od 15 minut do 4 godzin.

Zdalne sterowanie
Programator współpracuje bezprzewodowo z wszystkimi rodzajami grzałek Terma wyposażonymi w odbiornik IR (grzałka One oraz KTX 4). Może współdziałać z wieloma grzałkami w jednym pomieszczeniu.

Systemy inteligentnych budynków
Urządzenie posiada zasilanie bateryjne o długiej żywotności. Programator nie wymaga podłączenia do zewnętrznej sieci zasilającej.

Bezpieczeństwo
Programator wyposażony jest w ochronę przeciwzamarzaniową (ANTIFREEZE). Tryb ten chroni grzejnik przed uszkodzeniem na skutek zamarznięcia wody.

 

Grzejniki łazienkowe elektryczne

ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 775x600mm SIM ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 775x600mm SIM
Producent: rodima
Cena: 533,00 zł (netto: 433,33 zł )
szt.
zobacz więcej
ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 775x500mm SIM ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 775x500mm SIM
Producent: rodima
Cena: 590,00 zł (netto: 479,67 zł )
szt.
zobacz więcej
GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY 800x500mm KTX 4 GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY 800x500mm KTX 4
Producent: rodima
Cena: 1 567,00 zł (netto: 1 273,98 zł )
szt.
zobacz więcej
ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 1475x600mm SIM ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 1475x600mm SIM
Producent: rodima
Cena: 798,95 zł (netto: 649,55 zł )
szt.
zobacz więcej
GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY 800x500mm KTX 2 GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY 800x500mm KTX 2
Producent: rodima
Cena: 1 187,00 zł (netto: 965,04 zł )
szt.
zobacz więcej
GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY 800x500mm KTX 3 GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY 800x500mm KTX 3
Producent: rodima
Cena: 1 201,00 zł (netto: 976,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1175x500mm KTX-3 Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1175x500mm KTX-3
Producent: rodima
Cena: 1 135,00 zł (netto: 922,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1175x500mm KTX-4 Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1175x500mm KTX-4
Producent: rodima
Cena: 1 585,49 zł (netto: 1 289,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1175x600mm KTX-3 Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1175x600mm KTX-3
Producent: rodima
Cena: 1 135,00 zł (netto: 922,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1775x500mm KTX-3 Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1775x500mm KTX-3
Producent: rodima
Cena: 1 661,40 zł (netto: 1 350,73 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1775x500mm KTX-4 Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1775x500mm KTX-4
Producent: rodima
Cena: 1 936,77 zł (netto: 1 574,61 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 775x500mm KTX-3 Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 775x500mm KTX-3
Producent: rodima
Cena: 1 091,34 zł (netto: 887,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 775x500mm KTX-4 Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 775x500mm KTX-4
Producent: rodima
Cena: 1 312,17 zł (netto: 1 066,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 775x500mm SIM Chromowany GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 775x500mm SIM
Producent: rodima
Cena: 832,30 zł (netto: 676,67 zł )
szt.
zobacz więcej
ELEKTRYCZNY Grzejnik Łazienkowy 1175x500mm KTX 1 ELEKTRYCZNY Grzejnik Łazienkowy 1175x500mm KTX 1
Producent: rodima
Cena: 659,75 zł (netto: 536,38 zł )
szt.
zobacz więcej
ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 1175x500mm KTX3 ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 1175x500mm KTX3
Producent: rodima
Cena: 735,00 zł (netto: 597,56 zł )
szt.
zobacz więcej
ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 1780x500 KTX2 ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 1780x500 KTX2
Producent: rodima
Cena: 1 735,00 zł (netto: 1 410,57 zł )
szt.
zobacz więcej
Grzejnik Wodny Łazienkowy 1175x400 420W Grzejnik Wodny Łazienkowy 1175x400 420W
Producent: rodima
Cena: 232,00 zł (netto: 188,62 zł )
szt.
zobacz więcej
ŁAZIENKOWY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1775x400mm SIM ŁAZIENKOWY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1775x400mm SIM
Producent: rodima
Cena: 620,00 zł (netto: 504,07 zł )
szt.
zobacz więcej
ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 775x400mm KTX1 ELEKTRYCZNY GRZEJNIK Łazienkowy 775x400mm KTX1
Producent: rodima
Cena: 660,00 zł (netto: 536,59 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl