Grzejniki elektryczne sterowane WiFi 

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór grzejników elektrycznych sterowanych przez WiFi. Są to ultranowoczesne grzejniki akumulujące marki Aeroflow, a ich znakomite właściwości grzewcze doskonale uzupełniają się z funkcjonalnością wykorzystywaną w inteligentnych domach. Grzejnik elektryczny Aeroflow to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Specjalna technologia wykonania sprawia, że ogólny koszt eksploatacyjny jest niezwykle konkurencyjny względem konwencjonalnych metod. W dodatku ogrzewanie elektryczne nie zanieczyszcza środowiska, a ty nie musisz się martwić zapasem paliwa. Ze sterowaniem WiFi jeszcze lepiej zsynchronizujesz ten proces ze swoimi potrzebami!

Oferowane rozwiązanie to płatne rozszerzenie funkcjonalności grzejnika elektrycznego Aeroflow. Czy warto na nie postawić? Standardowo urządzenia są sterowane ręcznie, można też stworzyć na nich plan ogrzewania. Wbudowane czujniki odznaczają się dużą czułością, natomiast sam system należy do bardzo intuicyjnych. Ponadto istnieje możliwość ustawienia dla każdego dnia tygodnia docelowej temperatury oraz ochrony przed zamarzaniem, co przekłada się na duży komfort użytkownika. Niemniej jednak rozszerzenie funkcjonalności termostatu o funkcję bezprzewodową stanowi niezwykle wygodną alternatywę. Za pomocą aplikacji możesz dowolnie regulować wszystkie parametry z każdego miejsca w budynku, w kilku grzejnikach równocześnie! Przy dużych przestrzeniach jest to nieoceniony sposób na oszczędność czasu oraz perfekcyjnie dopasowanie ustawień na każdym z posiadanych urządzeń.

Modele z tej kategorii dostępne są w zestawie, który oprócz standardowych elementów wyposażenia obejmuje również zaawansowany moduł internetowy WiFi (Aeroflow FlexiSmart WiFi). Urządzenie łączy oferowane grzejniki elektryczne sterowane WiFi z dedykowaną aplikacją przeznaczoną na smartfony. Moduł doskonale funkcjonuje w środowisku inteligentnego domu i jest kompatybilny z najważniejszymi systemami operacyjnymi. Przy tym warto podkreślić fakt, że jeden FlexiSmart WiFi wystarczy do obsługi wielu grzejników elektrycznych! Komplet zawiera zasilacz oraz całe niezbędne okablowanie. Aplikacja, przy pomocy której obsługuje się grzejnik elektryczny, dostępna jest zarówno na AndroidOS, jak i iOS, co sprawia, że praktycznie wszystkie smartfony, nawet starszej generacji bez problemu sprawdzą się jako bezprzewodowy kontroler. Ta dodatkowa funkcjonalność przewidziana jest dla wszystkich modeli z oferty Aeroflow, co daje Ci bardzo komfortowy wybór!

grzejnik WiFi

AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1200 Watt WIFI AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1200 Watt WIFI
Producent: Thermotec
Cena: 3 399,00 zł (netto: 2 763,41 zł )
szt.
zobacz więcej
AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1300 Watt WIFI AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1300 Watt WIFI
Producent: Thermotec
Cena: 3 199,00 zł (netto: 2 600,81 zł )
szt.
zobacz więcej
AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1600 Watt WIFI AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1600 Watt WIFI
Producent: Thermotec
Cena: 4 099,00 zł (netto: 3 332,52 zł )
szt.
zobacz więcej
AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1950 Watt WIFI AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 1950 Watt WIFI
Producent: Thermotec
Cena: 3 399,00 zł (netto: 2 763,41 zł )
szt.
zobacz więcej
AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 2000 Watt WIFI AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 2000 Watt WIFI
Producent: Thermotec
Cena: 3 899,00 zł (netto: 3 169,92 zł )
szt.
zobacz więcej
AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 2450 Watt WIFI AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 2450 Watt WIFI
Producent: Thermotec
Cena: 3 699,00 zł (netto: 3 007,32 zł )
szt.
zobacz więcej
AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 650 Watt WIFI AKUMULACYJNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY 650 Watt WIFI
Producent: Thermotec
Cena: 2 799,00 zł (netto: 2 275,61 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl